Zebranie sprawozdawcze Koła PZW Lwówek Śląski

W dniu 24 lutego w Sali Mieszczańskiej lwóweckiego ratusza odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła PZW Lwówek Śląski za rok 2017. Zebranie otworzył Prezes Koła Zdzisław Barycki, który przywitał wędkarzy i zaproszonych gości, Franciszka Czaińskiego członka Zarządu Okręgu, oraz Wojciecha Birulo prezesa Koła PZW Wleń. Na przewodniczącego zebrania wybrany został Stanisław Stybor. Następnie została wybrana komisja mandatowa i komisja uchwał i wniosków.

Prezes Koła Zdzisław Barycki przeczytał sprawozdanie z działalności Koła za rok 2017. Następnie Grzegorz Misa sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, Krystyna Barycka sprawozdanie skarbnika, Dominik Chrzanowski sprawozdanie rzecznika dyscyplinarnego, Zbigniew Miśków sprawozdanie sądu koleżeńskiego, Rafał Wawrzynowicz sprawozdanie z działalności młodzieżowej, Adam Kołodziej sprawozdanie z działalności sportowej, Franciszek Ziółkowski sprawozdanie z działalności Społecznej Straży Rybackiej.

Za wieloletnią pracę na rzecz Polskiego Związku Wędkarskiego zostali wyróżnieni złotą odznaką z wieńcem Franciszek Ziółkowski i Jeży Wawer.

Wyróżnienie otrzymali Martyna Wawrzynowicz i Maciej Ziółkowski za godne reprezentowanie naszego Koła i Okręgu na zawodach ogólnopolskich. Za aktywny udział w szkoleniach i zawodach Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej „Kiełbik” działającej przy Kole PZW Lwówek Śląski okolicznościowe statuetki otrzymali Martyna Wawrzynowicz, Maciej Ziółkowski, Wiktor Piwowarski, Alan Zabiega i Kacper Zając.

W klasyfikacji Koła „Wędkarz Roku 2017” nagrodzeni zostali:

1.       Miejsce                        Zdzisław Kowalczyk                             65,5 pkt.

2.       Miejsce                        Roman Wasiak                                     66,0 pkt.

3.       Miejsce                        Marcin Makowiecki                            76,5 pkt.

4.       Miejsce                        Romuald Urbański                               84,0 pkt.

5.       Miejsce                        Franciszek Ziółkowski                          84,5 pkt.

6.       Miejsce                        Marian Markowicz                             116,5 pkt.

W części dyskusyjnej poruszono temat połowów ze środków pływających na naszej żwirowni oraz używania środków pływających z napędem spalinowym. Odpowiedzi udzielili członek Zarządu Okręgu Franciszek Czaiński i prezes Koła Lwówek Śląski Zdzisław Barycki. Na tym dyskusję zakończono. Brak było jakichkolwiek wniosków i uchwał.