Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 52
Spławikowe zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka 2016.
Liczba zdjęć: 3
Liczba zdjęć: 100
Liczba zdjęć: 13
W tej galerii umieszczane są zdjęcia z naszymi okazami, jeśli masz tego typu fotografię prześlij na adres pzw.lwowekslaski@interia.pl.
Liczba zdjęć: 6
W dniu 18 kwietnia do strumyków Srebrna i Płuczka wpuszczono 250.000 sztuk wylęgu żerującego pstrąga potokowego. Odcinki te są obwodami rybackimi, w których przez dwa lata ryby dorastają, a następnie po tym okresie pstrągi są odławiane i wpuszczane do rzeki bóbr. Przypominamy, iż na tych odcinkach obowiązuje bezwzględny zakaz połowu ryb.
Liczba zdjęć: 58
Dnia 13 kwietnia 2014 roku odbyły się spławikowe zawody wędkarskie "Otwarcie Sezonu". W zawodach udział wzięło 27 wędkarzy z naszego Koła jak i z poza niego. Dzień przywitał zawodników lekkim deszczem, który po chwili ustał. Po wyczerpujących czterech godzinach łowienia posiłek wędkarski, kiełbaska smakowała wszystkim. Z wynikiem 1750 pkt. wygrał Andrzej Sikorski, na drugim miejscu Robert Justynowicz z wynikiem 985 pkt., trzecie miejsce Zdzisław Barycki z wynikiem 545 pkt.
Liczba zdjęć: 42
W dniach 29-30 marca zostały rozegrane zawody z okazji "Dnia Wędkarza". W pierwszym dniu wśród 15 spinningistów najlepsi byli Kol. Markowicz Marian - 1 miejsce, Kol. Wawer Jerzy - 2 miejsce, Kol. Justynowicz Robert - 3 miejsce. Natomiast w drugim dniu rywalizowało 22 spławikowców. 1 - miejsce Kol. Justynowicz Robert, 2 - miejsce Ziółkowski Franciszek, 3 - miejsce Wawrzynowicz Rafał.
Liczba zdjęć: 6
Sadzenie tataraku na Żwirowni odbyło się dnia 23 marca 2014 roku. Dzięki niewielkiej grupie chętnych członków naszego Koła zasadzone zostało około 140 sadzonek tataraku na powstałych wyspach, płyciznach, które dadzą miejsce do tarła dla ryb oraz schronienie dla narybku.
Liczba zdjęć: 71
Zawody z okazji Dnia Dziecka odbyły się przy wysokiej wodzie, chłodzie i przelotnym deszczu. Lecz zapaleni młodzi wędkarze dopisali, ryby również. A za taki zapał do rekreacyjnego, rodzinnego wypoczynku nad wodą każdy uczestnik został nagrodzony pucharami, nagrodami, upominkami, słodyczami. Ponadto każdy uczestnik miał okazję wziąć udział w loterii fantowej. A wszystko to przy pysznej kiełbasce z grilla.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Najczęściej sandacza łowię na...
Wobler
Błystka
Przynęta gumowa
Żywa rybka
Martwa rybka
Koguta
Inne
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin